Nehoda náhradné auto cityrent

Život sa vie zmeniť v jedinom okamihu. K takýmto okamihom patria aj dopravné nehody a škodové udalosti na vozidlách. V jednej chvíli spokojne šoférujete svoje milované auto a v ďalšej stojíte bezradne pri jeho nabúranom zadnom nárazníku a rozmýšľate ako sa zajtra dopravíte do práce a kto zavezie deti do školy na opačnom konci mesta.

Nie je to síce životná tragédia, ale aj vyradenie rodinného auta z prevádzky na týždeň alebo dva dokáže s človekom riadne zamávať.

Práve pre takéto prípady funguje naša rodinná NON STOP služba na telefónnom čísle 18020. V Bratislave a okolí sa vďaka nej nemusíte báť, že zostanete bez auta.

Hneď po upresnení Vašej polohy Vám priamo na miesto nehody vyšleme vyškoleného technika, ktorý profesionálne zdokumentujú pre potreby poisťovne priebeh nehody, rozsah poškodenia a spíše správu o nehode. V nej je podľa priebehu udalosti určený vinník. Pokiaľ je vinníkom vozidlo, ktoré napríklad v kolóne nedobrzdilo a narazilo do Vášho auta, máte hneď niekoľko možností a výhod.

Vaše auto môže byť opravované z povinného zmluvného poistenia vinníkovho auta. Ak ste pri nehode utrpeli zranenie, aj to môžete mať odškodnené z vinníkovej poistky. Rovnako Vám poisťovňa vinníka odškodní aj poškodenie prepravovanej veci, napríklad nového televízora v kufri Vášho auta. 

Málokto však vie, že poisťovňa vinníka má podľa platnej legislatívy povinnosť preplatiť aj náklady na náhradné auto. Naň máte nárok počas opravy Vášho vozidla. Poistenie kryje náhradné auto od momentu jeho umiestnenia do servisu do dňa, kedy servis ukončí opravu a vystaví faktúru pre poisťovňu.

Štandardne by ste si v ktorejkoľvek autopožičovni vybrali vozidlo, uhradili vysoký depozit, zaplatili celý prenájom a po ukončení opravy Vášho auta žiadali poisťovňu vinníka o jeho preplatenie. To môže trvať mesiace, občas dokonca rok. Poisťovňa môže z Vašej zaplatenej sumy za prenájom auta škrtnúť viacero položiek a odmietnuť Vám uhradiť niekedy až 50% z Vašich nákladov. V administratívnom “doťahovaní” sa o preplatenie celej faktúry napokon stratíte nervy, vlasy aj chuť ešte niečo vôbec riešiť. Už si nepripadáte ako poškodený, ale ako vinník, ktorý je navyše podozrivý z pokusu o poistný podvod tisícročia.

V našej autopožičovni taký pocit nikdy mať nebudete. Nebudete u nás platiť ani depozit. Celú sumu za náhradné auto na konci nájmu fakturujeme priamo do poisťovne. Takže u nás neplatíte ani prenájom auta. Ak ste firma a platca DPH, u nás uhradíte len DPH z faktury za prenajom a tú si následne vypýtate od štátu. Ak nie ste platcom DPH, neplatíte nič. Len jazdíte a tankujete. 

Všetky naše autá sú so slovenskou diaľničnou známkou a havarijne poistené. Sú pripravené naplno nahradiť Vaše poškodené auto a zaručiť Vám pohodlie a bezpečie.

Ako je to možné? Pretože my nie sme obyčajná autopožičovňa. Sme CityRENT, špecialisti na náhradnú mobilitu. 
U nás sa stretá odbornosť a transparentnosť s efektivitou.

Aj preto Vám hneď na mieste nehody vieme zabezpečiť kvalitnú a rýchlu opravu Vášho auta v niektorom z našich 22 zmluvných autorizovaných a značkových servisov. Aj preto Vám bezplatne pomôžeme s nahlásením škodovej udalostí a prevezmeme na seba celú administratívnu stránku riešenia Vašej poistnej udalosti. Navyše sme tu pre Vás 24/7, takže Vy a Vaši blízki majú vďaka nám pomoc vždy na jedno zavolanie. 
Úzko spolupracujeme so všetkými poisťovňami na slovenskom trhu a vieme zastrešiť aj nároky voči zahraničným poisťovniam. 
Sme partnermi tých najlepších servisov v Bratislave a našim prvoradým záujmom je Vaše pohodlie a bezpečnosť.

Takže ak nastane onen moment a Vám padnú naše služby vhod, kontaktujte nás. Stačí jeden telefonát a pomoc vyrazí priamo k Vám.