Náhradné auto cityrent autopožičovňa auto rent

Začiatkom marca 2023 obletela slovenskými médiami správa o agresívnom útoku v Bratislave. Rozzúrený muž fyzicky napadol vodičku na Galvaniho ulici a tá v panike unikala z miesta útoku. Na kapote auta si pri tom viezla rozzúreného útočníka, ktorý sa jej cez čelné sklo snažil prebiť do vnútra vozidla.

Hrozivo pôsobiaca scéna zo slovenských ciest nenechala ľahostajným snáď nikoho. 

V poškodenom aute spoznali členovia skupiny HAKA - hľadané a kradnuté autá - konkrétnu ženu, ktorá už dlhú dobu trpela násilím v domácnosti od svojho životného partnera. Práve on bol aj tentokrát útočníkom.

Slovo dalo slovo a spoločne so spoločnosťou AutoPDK sme sa rozhodli tejto neznámej žene pomôcť. Cez kontakt v skupine HAKA sme zistili údaje o poškodenej a kontaktovali sme ju. 

Spoločnosť AutoPDK ponúkla bezplatnú opravu poškodeného auta a my sme bezplatne zabezpečili jeho odvoz z miesta nehody do servisu. Aby pani Janka neprišla o možnosť autom dochádzať do práce, bezplatne sme jej na týždeň zapožičali naše náhradné auto z našej flotily náhradných vozidiel CityRENT.

Tam, kde sa stretne ľudskosť so životnou skúsenosťou, dokáže napokon vždy vyhrať dobro nad nepriazňou osudu.

Auto pani Janky je už opravené a odovzdané do jej užívania. Trápenie s agresívnym útočníkom  jej pomáha zvládnuť polícia. A my jej prajeme veľa šťastných kilometrov a vždy správne rozhodnutia na životných križovatkách.

Viac o Jankinom príbehu sa dočítate tu: https://m.facebook.com/groups/546397385559448/permalink/2182254185307085/