Helena Krajčiová náhradné auto CityRENT

Klienti nás často kontaktujú s prosbou o pomoc pri riešení poistných udalostí alebo pri riešení ich problémov spojených s mobilitou počas opravy ich vlastného auta. Dnes Vám porozprávame príbeh o tom, ako sme zachránili dovolenku rodiny, ktorej sa pokazilo auto.

Predstavte si túto situáciu: Po mesiacoch plánovania a tešenia sa na dovolenku s vašou rodinou nastal ten veľký deň. Všetko je pripravené, batožina je naložená do auta a vy sa spolu s vašimi blízkymi vydávate na cestu za zaslúženým oddychom. No práve vtedy, keď ste to najmenej čakali, sa stane to najhoršie - váš verný spoločník na štyroch kolesách vás zradí a pokazí sa.

Takýto príbeh sa nám nedávno prihodil jednej rodine, ktorá nás kontaktovala so žiadosťou o pomoc. Boli pred cestou na dovolenku a ich auto sa pokazilo. Zúfalstvo a sklamanie bolo cítiť z ich hlasu, keď nám opisovali svoju situáciu. Vedeli sme, že musíme konať rýchlo a efektívne, aby sme im pomohli zachrániť túto dovolenku. 

Naším prvým krokom bolo zistiť, či je možné auto opraviť v krátkom čase. Po konzultácii s mechanikom sme zistili, že oprava by trvala niekoľko dní, čo by znamenalo stratu drahocenného času z ich dovolenky. Bolo teda jasné, že potrebujeme nájsť iné riešenie. Našťastie bolo voľné jedno z našich náhradných vozidiel z flotily át autopožičovne CityRENT.

Keď sme túto správu oznámili rodine, ich úsmevy a vďaka boli pre nás tou najlepšou odmenou. Vedeli sme, že sme im pomohli zachrániť dovolenku a vrátiť im radosť z plánovaného oddychu.

Nasledujúci deň sme im osobne doručili náhradné auto priamo pred ich dom. Boli nadšení z toho, že môžu konečne vyraziť na svoju vytúženú dovolenku bez ďalších komplikácií. S úsmevom na tvári nám poďakovali a my sme im zaželali príjemnú cestu a nezabudnuteľný zážitok.

Tento príbeh je len jedným z mnohých príkladov toho, ako sa snažíme pomôcť našim klientom v ťažkých situáciách. Stačí tak málo. Zavolať nám na známe telefónne číslo 18 020. Veríme, že každý problém má riešenie a my sme tu pre vás, aby sme vám pomohli nájsť to najlepšie.

Takže ak sa aj vy ocitnete v podobnej situácii alebo potrebujete pomoc s riešením poistnej udalosti a chýba Vám náhradné auto kým sa to Vaše opraví, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a urobíme všetko pre to, aby ste si mohli užiť svoju dovolenku naplno a bez starostí.