Boostmania cityrent ladyhoonigan

Ako sme už spomenuli, nie sme klasická požičovňa áut. Naše služby sú založené na priateľskom prístupe ku klientom a na spoločnom zdieľaní radosti z jazdy. Veríme, že auto nie je len prostriedok na prepravu z bodu A do bodu B, ale aj spôsob, ako zažiť nezabudnuteľné zážitky a spoznať nových priateľov.

V dnešnej dobe, keď sa svet neustále mení a rýchlo sa vyvíja, je dôležité nájsť si svoje miesto, kde sa cítime šťastní a spokojní. Pre nás, nadšencov motorových vozidiel, je to práve svet áut a všetko, čo s nimi súvisí. Naše srdcia bijú rýchlejšie pri pohľade na krásne karosérie, zvuk motorov je nám hudbou pre uši a pocit voľnosti za volantom je pre nás neopísateľný.

Naša vášeň k autám nás viedla k účasti na zrazoch a rôznych autičkárskych a športových aktivitách. V roku 2023 budeme veľmi aktívny a stretnete nás na rôznych podujatiach po celom území Slovenska. Tešíme sa na Vás!

V roku 2023 sa chystáme navštíviť mnoho zaujímavých podujatí a zrazov áut. Chceme sa s Vami podeliť o naše skúsenosti, zážitky a spoločne prežiť nezabudnuteľné chvíle. Na všetkých podujatiach budeme mať vystavené zaujimávé kúsky z nášho vozového parku, budete mať možnosť stretnúť v našom stánku rôzne celebrity a influencerov z autičkárskeho prostredia a porozprávať sa s nimi o našej spoločnej vášni, o autách.

Jedným z prvých podujatí, ktoré plánujeme navštíviť, je Veľký zraz fanúšikov športových áut z klubu Super Car Club CZ SK, ktorý sa uskutoční 14.4.2023 v Brne. O týždeň neskôr 22.4.2023 sa uvidíme na zraze Daily cars crew na vrchnej časti parkoviska OC VIVO v Bratislave. Na tomto podujatí sa zúčastnia stovky nadšencov rýchlych áut z celého Slovenska. Budeme tam so svojimi vozidlami Dodge Challenger Hellcut a Dodge Challenger ScatPac, pripravení diskutovať o svalnatých osemvalcoch a neskutočnom prejave US. Musclecars.  

Ďalším podujatím, ktoré nás čaká, je Oldtimer Rallye ktoré sa uskutoční v Trnave. Podujatie sa koná 13.5.2023 Tento tradičný zraz veteránov nás každoročne ohromuje svojou atmosférou a krásou starých áut. Aj keď sa naše vozidlá nezapadajú do kategórie veteránov, radi sa zúčastníme ako diváci a podporíme tých, ktorí sa starajú o tieto historické skvosty.

Okrem týchto podujatí plánujeme navštíviť aj mnoho menších zrazov a stretnutí fanúšikov motorových vozidiel. Radi sa zúčastňujeme aj rôznych športových aktivít, ako sú napríklad preteky na okruhu alebo driftovanie.  Všetko potrebné a hlavne včas, sa dozviete na našom instagrame : CityRENT_nahradne_vozidla

Na záver by sme chceli povedať, že naše poslanie je priniesť radosť z jazdy čo najväčšiemu počtu ľudí. Vďaka našej spoločnosti CityRENT a flotile náhradných vozidiel vieme pomôcť každému, kto je na mobilitu odkázaný napríklad po dopravnej nehode. Ako už isto viete, naše služby sú hradené z PZP vinníka dopravnej nehody a preto sú na adresu našich klientov úplne bezplatené. Tešíme sa na stretnutie s Vami na jednom z mnohých podujatí v roku 2023!