Opel Grand Land CityRENT

Poznáte to. V hlave plno starostí, plánov ako pobaliť deti, kam do auta vpratať lyže, kedy vyraziť, aby ste došli včas, ale nie až príliš skoro. V zásade sú to príjemné starosti. V duchu už odpočítavate hodiny do odchodu a tešíte sa na rodinnú dovolenku na horách. 

Keď vtom počujete cez okno hlučnú ranu. Pozriete sa von oknom a nechcete veriť vlastným očiam. Do Vášho zaparkovaného auta narazilo iné auto. Zrazu sa predstava pokojnej lyžovačky roztriešti na tisíc kúskov. 

V strese bežítek autu zistiť škody, sú veľké a auto je nepojazdné. Zalarmujete manžela a hľadáte spôsob ako všetko zariadiť tak, aby aj auto bolo opravené, aj Vy ste stihli ráno vyraziť na cesty. 

Gúglite, telefonujete, hľadáte a nakoniec nájdete.  Vytáčajte číslo 18020. Po pár zvoneniach Vám zodvihne telefón operátor a zisťuje, ako Vám vieme pomôcť. Máte známeho vinníka, spísali ste správu o nehode, pomoc priamo na mieste nepožadujete, ale pýtate sa rovno na možnosť opravy a hlavne, na náhradné auto.

Operátorov pokojný hlas Vám dodáva odvahu a poskytnuté informácie Vás ubezpečia, že sa lyžovačka neruší. Naopak, CityRENT vybaví celý poistný prípad za Vás. Priamo domov Vám pristavíme náhradné auto. Je presne také veľké, ako potrebujete. Zmestia sa doň lyže, kočík, všetky tašky ale hlavne má izofix na dve detské sedačky. Prenájom nehradíte, faktúrované bude priamo do poisťovne vinníka. 

O hodinu je auto aj s výjazdovým technikom pre škodové udalosti pri Vás. Technik nafotil všetky poškodenia, s vinníkom dohodol další postup a Vám odovzdal náhradné auto. Vaše poškodené vozidlo rovno prevezie do dohodnutého zmluvného servisu a keďže je nedeľa, hneď v pondelok zariadi celú administratívu pre poisťovňu. 

Svet vyzerá zrazu lepšie. Problém ste vyriešili, nabúrané auto je už v servise, Vy spokojne finišujete balenie  a nechce sa Vám vlastne ani veriť, že Vám k riešeniu stačil jediný telefonát. 

Číslo 18020 si rovno ukladáme do mobilu. Raz by sa ešte mohlo hodiť. Rýchlu a bezplatnú službu riešenia poistnej udalosti od CityRENT ste využili prvýkrát, ale určite nie naposledy. Veď na bratislavských cestách je vždy dobré mať priamy kontakt na šikovných odborníkov.

Opis výjazdu zo dňa 19.2.2023, miesto Ďurgalova 2, Bratislava.