V prípade nehody alebo poistnej udalosti volajte NONSTOP linku 18 020

 

 

Pomoc priamo na mieste

Pre našich klientov poskytujeme v Bratislave a jej okolí bezplatné asistenčné služby po dopravných nehodách. Priamo na dopravnej nehode Vám naši pracovníci pomôžu zvládnuť všetky povinné úkony. Označíme miesto nehody a zabezpečíme priestor. V prípade potreby poskytneme predlekársku pomoc, bezodkladne zavoláme potrebné záchranné zložky a políciu.

 

Profesionálny prístup

Kontaktujeme poisťovňu, zabezpečíme bezplatný prevoz poškodeného vozidla a škodu detailne zdokumentujeme. Pomôžeme Vám pri výbere autorizovaných, značkových servisov podľa typu Vášho vozidla a rozsahu poškodenia.

 

Bezpečnosť a efektivita

Vypíšeme všetky potrebné tlačivá pre poisťovňu a prevezmeme na seba následnú administratívnu záťaž. Postaráme sa o bezpečie a pohodlie Vás a Vašich blízkych. Zabezpečíme bezplatné náhradné vozidlo po dobu opravy.

 

Asistenčné služby: 0944 945 488

Prenájom vozidiel: 0948 804 041

 

Benefity pre Vás

  • Bezodkladná asistencia 24/7 v Bratislave a okolí
  • Riešenie celého poistného prípadu na kľúč
  • Náhradné vozidlo ihneď a zadarmo

 

 

Riešenie poistných udalostí

 

 

Často sa nás pýtate

Naše služby poskytujeme v plnej súčinnosti s autorizovanými servismi a sú súčasťou balíka starostlivosti o klientov servisov. Náklady na výjazd znáša servis.

Pre klientov prevádzkujeme pohotovostnú službu na tel. čísle 18020. Výzvu na pomoc nám klient dokáže zaslať aj pomocou mobilnej aplikácie CityZONE (Android, iOS), ktorá dokáže presne lokalizovať miesto nehody a uľahčiť výjazd.

Asistenciu pri nehode vykonávame pre našich klientov bezplatne. Priamo na mieste nehody vás odbremeníme od všetkých starostí spojených s riešením poistnej udalosti a opravou auta.