Ponúkame starostlivosť o riešenie poistných udalostí na vozidlách, zabezpečovanie dobrého technického stavu vozidiel, plnenie individuálnych požiadaviek klienta na prepravu vozidla.

Zabezpečujeme tiež poistenie vozidiel, vykonanie technickej kontroly a pravidelný dozor nad stavom vozidla. Radi sa postaráme o jedno auto rovnako kvalitne, ako aj o flotilu 50 áut.

 

Benefity pre Vás

  • 24/7 servis pre klienta
  • bezodkladná starostlivosť
  • individuálne riešenia podľa požiadaviek klienta

 

Správa vozového parku

Často sa nás pýtate

Správa škodových udalostí na vozidlách je bezplatná. Na opravu škodových udalostí používame výhradne kvalitné autorizované servisy, ktoré pokrývajú všetky značky vozidiel na slovenskom trhu. Ďalšie úkony sú spoplatnené v zmysle rozsahu vozového parku, v priemere sa pohybujú od 9,90€ do 19,90€ bez DPH/vozidlo/mesiac. Všetky servisné úkony sú vykonávané v nami zazmluvnených servisoch.

Voči klientom máme individuálny prístup, nezávisle od počtu vozidiel. Radi sa postaráme aj o jedno auto, rovnako kvalitne ako o flotilu 50 áut.

Správu vozového parku rozumieme starostlivosť o riešenie poistných udalostí na vozidlách, zabezpečovanie dobrého technického stavu vozidiel, plnenie individuálnych požiadaviek klienta na prepravu vozidla. Zabezpečujeme tiež poistenie vozidiel, vykonanie technickej kontroly a pravidelný dozor nad stavom vozidla.