Porsche Macan CityRENT

Jedného dňa nás oslovil klient, ktorého obavy boli zreteľné. Jeho auto už malo svoje roky a hoci mu slúžilo spoľahlivo, dlhá cesta na dovolenku by preň mohla byť príliš veľkou záťažou. Bol by to risk, ktorý by mohol mať nepríjemné, či dokonca aj nákladné následky. Práve tu sme dostali priestor my, tím autopožičovne CityRENT.

Videli sme v jeho očiach iskru vzrušenia z blížiacej sa dovolenky, ale zároveň aj stres z možných problémov. Cítili sme jeho túžbu po slobode a dobrodružstve, no zároveň aj strach z neznáma. Naším cieľom bolo mu pomôcť premeniť tento strach na istotu.

V našej rodinnej spoločnosti CityRENT sme ku klientom vždy pristupovali individuálne. Chápeme, že každý klient je iný a každý má svoje špecifické túžby či potreby. A tak sme sa pustili do hľadania ideálneho auta pre nášho klienta. Bolo celkom milé pozorovať ako sa jeho zrak upriamil na niektoré autá keď sme prechádzali okolo na našom parkovisku a starostlivo vyberali to najlepšie čo by mu na cestách mohlo poslúžiť. Pozorovali sme, ako sa na chvíľu zastaví pri športovom aute, no potom presunie svoj pohľad ďalej. Ako s úsmevom obdivuje rodinný van, no nakoniec ho nechá za sebou.

Bolo jasné, že klient hľadá spoľahlivé, pohodlné a bezpečné auto s nádychom istej výnimočnosti. Auto, ktoré by ho sprevádzalo na jeho ceste za dobrodružstvom, bez toho, aby musel mať na mysli obavy z možných porúch. Hľadal auto, ktoré by mu umožnilo naplno sa sústrediť na cestu pred sebou a užívať si každý moment a zároveň sa cíti výnimočne v prémiovom aute, ktoré je tiež súčasťou jeho vytúženej dovolenky.

A tak sme sa rozhodli pre robustné SUV, ktoré je ako stvorené pre dlhé cesty. Jeho výkonný motor zaručene vykúzli úsmev na tvári každého motoristu. Auto je spoľahlivé, jeho funkčnosť máme predsa overenú. Prémiový a priestranný interiér v kombinácii s pohodlím masážnych sedačiek bude rozmaznávať každého pasažiera celú cestu natoľko, že im bude ľúto vystúpiť. Moderný interiér sa postará o zábavu najmenších pasažierov a bezpečnostné systémy o pocit istoty hlavy rodiny. Toto auto je ako stvorené pre nášho klienta. Jeho oči sa rozžiarili hneď ako ho uvidel. 

V tom momente sme vedeli, že sme našli to pravé auto. Auto, ktoré nášmu klientovi umožní užiť si jeho dovolenku naplno, bez obáv a stresu. Auto, ktoré mu zabezpečí pohodlnú a bezpečnú cestu až do jeho cieľa. A to je to, na čom nám v autopožičovni CityRENT záleží. Na našich klientoch a ich spokojnosti.

V našej rodinnej spoločnosti CityRENT sme pripravení pomôcť každému klientovi či už sa jedná o pomoc pri dopravnej nehode, alebo pri riešení mobility. Ale o tom si povieme v ďalšom článku.